Dlaczego Warszawa?

Warszawa jest doskonałym uosobieniem zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu ostatnich 20 lat. To miasto kontrastów – to oprócz zabytkowych budynków ciekawe architektonicznie wysokościowce, to zaciszne kawiarenki oraz rozbrzmiewające muzyką modne klubokawiarnie, to historyczny Żoliborz i artystyczna Praga, to w końcu tętniąca życiem europejska metropolia. Bez względu na cel Twojej wizyty, Warszawa pozostawi na Tobie niezapomniane wrażenie.

więcej...

Obiekty

Wielkie hale wystawiennicze - kameralne hotele butikowe, nowoczesne hotele sieci międzynarodowych - unikatowe obiekty zabytkowe, tradycyjne sale audytoryjne - awangardowe przestrzenie post-industrialne, wszystkie zlokalizowane w centrum miasta, wszystkie idealne do organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji, z profesjonalną obsługą i wysokim standardem usług.

Wszystkie w Warszawie!                                              więcej...
Get the Flash Player to see this rotator.
 


IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

W dniach 22-24.06.2017 w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Wydarzenie zgromadzi ponad 1.000 specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej, przedstawicieli Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, a także władze samorządowe. W spotkaniu wezmą również udział reprezentanci kluczowych światowych towarzystw medycznych, między innymi z: European Society for Vascular Surgery, Society for Vascular Surgery oraz International Society of Endovascular Specialists. WOT-WCB są partnerem lokalnym wydarzenia.

więcej

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association (ICCA) właśnie opublikowała doroczny ranking liczby spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia. Warszawa, będąc ponownie na pierwszym miejscu w Polsce, uzyskała lepszy wynik niż w roku 2015 i awansując aż o 11 pozycji znalazła się na 19 miejscu w Europie i 30 miejscu na świecie. W 2016 w Warszawie udokumentowano 71 spotkań stowarzyszeń (o 4 więcej niż w 2015r.), a w całej Polsce 195.

więcej

Mateusz Czerwiński o konwencji Rotary International

Przedstawiciele EPA i organizatora kongresu, którzy wzięli udział w lipcowej site inspection byli zachwyceni miastem, profesjonalną infrastrukturą i tym, jak bezpiecznie czuli się w każdym miejscu w Warszawie. Tym bardziej cieszy sukces Warszawy i EXPO XXI!

więcej

Pierwsze spotkanie ACTE w Polsce

Nowoczesne technologie, polityka turystyczna, przegląd światowych trendów w sektorze turystycznym i różnice pomiędzy Polską, a globalnymi rozwiązaniami - czyli pierwsze spotkanie ACTE w Polsce.

więcej

Warszawa i EXPO XXI wygrywa organizację Europejskiego Kongresu Psychiatrii EPA w 2019r.

Ponad 3000 psychiatrów europejskich i międzynarodowych oraz ekspertów i liderów związanych z dziedziną psychiatrii przyjedzie na 4 dni w kwietniu 2019r. do Polski na kongres EPA, aby dyskutować i wymieniać się doświadczeniami w zakresie zdrowia psychicznego. Kongres EPA organizowany jest co roku w innym europejskim mieście i co roku wiele destynacji ubiega się o jego organizację. W 2016r. organizowany był w Madrycie w Hiszpanii, a w 2017r. odbędzie się w Florencji we Włoszech. Kongres w Polsce odbędzie się po raz pierwszy i będzie miał miejsce w EXPO XXI Warszawa.

więcej

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich 2016

Na początku czerwca br. Kapituła Programu Ambasadorów Kongresów Polskich wyłoniła tegorocznych laureatów konkursu. Wśród 20 laureatów znalazło się aż 7 przedstawicieli warszawskiego środowiska naukowego. Dyplomy uznania zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, która odbędzie się 22 września br. w Łodzi.

więcej

Sport i administracja ponownie połączyły się w Warszawie

Konferencja EASM 2016 po raz kolejny pokazuje jak sport łączy świat nauki, administracji i biznesu. W dniach 7-10 sierpnia 2016, w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji  odbędzie się konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Zarządzania Sportem (European Association for Sport Management EASM).

więcej

Warsaw Convention Bureau partnerem IT Future Expo

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce, ponownie w tym roku 8 września na Stadionie PGE Narodowym! IT Future Expo to IV edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Podczas największych w Polsce targów informatycznych będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

więcej

III edycja IT Career Summit - informatyczne targi pracy

Już we wrześniu, po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. 8 września 2016 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w dziedzinie informatycznej i szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.

http://www.itcareersummit.pl/warszawa

więcej

Po ponad czterdziestu latach słynny kongres typograficzny ATypI ponownie w Polsce

Międzynarodowe Stowarzyszenie Typograficzne (AtypI) zrzesza projektantów fontów, techników i technologów poligrafów, typografów, producentów i dystrybutorów nośników pism i oprogramowania komputerowego używanego w typografii. Każdego roku członkowie stowarzyszenia spotykają się na kilkudniowej konferencji, podczas której debatują o typografii i języku. Dzięki wysiłkom grupy studentów i absolwentów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz prof. Ewie Sataleckiej i prof. Arturowi Frankowskiemu, krajowym delegatom ATypI, udało się dopiąć celu. W dniach 13-17 września w Warszawie odbędzie się sześćdziesiąta edycja konferencji pod hasłem „Convergence”. Partnerem lokalnym konferencji jest Warsaw Convention Bureau.

więcej

Spotkanie ICCA Central European Chapter

W dniach 18-20 sierpnia 2016, w Moskwie odbyło się spotkanie ICCA Central European Chapter, które zgromadziło około 60 członków ICCA z Europy środkowej. Wydarzenie było doskonałą okazją do wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń, zarówno z lokalnymi władzami, jak i przedsiębiorcami.

więcej
archiwum
 
  Kalendarz wydarzeń 

   
 

(c) Warsaw Convention Bureau
www.warsawconvention.pl